סיפור אישי

סיפור אישי

זה קרה לפני 15 שנים, כשיום אחד החלטתי שאני הולכת על זה, משרד ראיית חשבון משלי, החלטה אמיצה מאד שקיבלתי אותה כשלא היה לי אפילו לקוח אחד.

 

היה לי מאד חשוב להתחיל עסק עצמאי, משהוא משלי, חמש דקות מהבית. כבר שחררתי שעתיים וחצי כל יום, ששרפתי בפקקים, הפכתי אותם לזמן איכות עם המשפחה.

אני בטוחה שישנן הרבה נשים שנאלצות לוותר על הרגעים הכי נעימים ויפים עם ילדיהן כדי לעבוד ולהתפרנס בכבוד, תמיד היו לי רגשות אשמה, שמא אני לא נותנת את מה שאני מחויבת כלפי ילדיי, תמיד האמנתי בתוך תוכי שאת ילדיי אני אגדל ואחנך ולא מישהי אחרת עבורי.

לכן החלטתי שאני מוותרת על משרה נוחה ומהנה בעיר חיפה במרחק נסיעה של שעה פלוס כל כיוון, (כולל פקק כמובן), כדי להקים עסק משלי, משרד ראיית חשבון, בשפרעם על יד הבית שלי ולהיות זמינה לענות על הצרכים של ילדיי גם בשעות היום. לכן עבדתי במשרדי עד אחת בצהריים , יצאתי אספתי אותם מבית הספר, הכנתי להם ארוחת צהריים חמה וטרייה, בדקתי את שיעורי הבית שלהם, עזרתי להם ובשעה ארבע חזרתי לעבודה עד השעה שבע בערב.

אני מספרת את הסיפור האישי שלי כי אני מאמינה שזה ניתן, ואפשרי, להקים עסק משלכם בכל שלב בחיים וגם ליהנות מכל רגע עם הילדים והמשפחה.

מי אמר שזה יהיה קל, זה לא קל, בואו נגיד שאני מאמינה ובטוחה שזה יהיה מאתגר, מעצים את יכולותיכם ומצמיח את נפשכם

במילים אחרות אתם צועדים בשביל של התבגרות רוחנית ועוברים לשלב הבא בחיים.

לדעתי הקמת עסק הוא הגשמת חלום, הרי כל פעולה שאנחנו עושים נולדה קודם כל כרעיון, שמתגשם, ולדעתי כל עסק הוא בבחינת חלום שמתגשם, מאד קל לחלום אבל כשמגיעים לשלבי ההגשמה והביצוע צריך להיעזר בבעלי מקצוע שיש להם את הניסיון, הידע והיכולות להוביל להצלחה

סיסמתנו

 

אתך מהתחלה ועד ההצלחה

אמונתנו

 

 מהצלחתכם באה הצלחתנו

ראשון, 23 פברואר 2014

נושא *
שם *
תוכן *