תכנון מס נכון: הלוואה באפס אחוז ריבית

בשנים האחרונות ניתן לראות שכל התחום של תכנון מס הפך להיות נפוץ יותר ויותר ורשות המיסים מצידה מנסה להבדיל בין תכנוני המיסים ובין התחום האפור כדי להימנע ממה שנקרא "התחמקות מתשלום מס". יש שני נתונים שחשוב להתייחס אליהם כשעושים תכנון מס, והם:

קרא עוד...

עצמאי? אולי משתלם לך לא לנכות הוצאות

התקופה שבה אנחנו נדרשים להגיש דוחות שנתיים למס הכנסה בתור עצמאים היא תקופה מאוד מבלבלת מבחינת השאלה כיצד ומה לדווח. חשוב לדעת שעצמאים שנותנים שירותים שונים אשר אינם מגיעים אל סף המס, כמו מטפלות, גרפיקאיות וכדומה, יכולים להרוויח לא מעט. בעולם השכירים ההגדרות המקובלות הן ברוטו ונטו, ואילו אצל העצמאים המושגים הם:

קרא עוד...

הגשת דוחות שנתיים

מי שמנהל עסק או חברה יודע היטב: פעם בשנה צריך להגיש דוחות שנתיים לרשויות, משימה שדורשת לא מעט תשומת לב ופעמים רבות מלחיצה את בעלי העסקים. עם זאת, מי שיש לו ניסיון בנושא יודע היטב: לא אחת עדיף לוותר על האתגר של לנסות ולהתמודד עם המשימה לבד שכן קיימים משרדי רואי חשבון שאליהם אפשר להעביר את האחריות.

קרא עוד...

ייעוץ כלכלי לעסקים

לא מעט אנשים חולמים לעזוב את עבודתם כשכירים ולהפוך להיות עצמאים, אך הם חוששים מההתנהלות הכלכלית הצפויה להם. לכן אפשר להבין מדוע גם אתם עלולים לחשוב מהעניין, וכדאי לדעת ששירותי ייעוץ כלכלי לעסקים יוכלו לעזור לכם. שירות כזה יכול להינתן לכם בכל שלב בניהול העסק, בין אם זה כולל את השלב של לפני הקמת העסק ובין אם זה כולל את השלב שבו אתם חושבים להרחיב ולהגדיל אותו.

קרא עוד...

בדיקת כדאיות כלכלית

אחד מהדברים העיקריים שמניעים את העולם שבו אנחנו חיים זה הכסף, ולכן טבעי שכל אחד מאיתנו יצטרך בשלב כזה או אחר להחליט איך הוא מנהל את החיים הכלכליים שלו. בדיקת כדאיות כלכלית זה משהו שכל אחד מאיתנו נאלץ לעשות בכל פעם כשהוא רוצה לרכוש משהו, בין אם מדובר על רכב פרטי, דירה או כל דבר אחר.

קרא עוד...